Skaneri veterinar me ultratinguj S5

Përshkrim i shkurtër:

Pajisja skaner me ultratinguj për derrat, diagnostikimi i deleve.


 • Njësia: PC
 • Copa për paketë: 1
 • Paketimi:rast
 • Shuma copa
  • Cicëroj
  • YouTube
  • linkedin
  • facebook

  Detajet e produktit

  Dosja e kompanisë

  Shfaqja e produktit

  Etiketat e produktit

  Shkarkimi i skedarëve

  • Ekran TFT-LCD 5,5 inç
  • peshë kompakte dhe e lehtë
  • portativ, me bateri
  • sonda e fuqishme, elektrike
  • shumë e lehtë për t'u pastruar
  • Hidroizolim i plotë
  • funksion i integruar i matjes automatike për të matur lehtësisht yndyrën e shpinës
  trashësia
  Specifikimet teknike:
  Thellësia e zbulimit: 120-240 mm
  Zona e vdekur: ≤3 mm
  Mënyra e shpërndarjes: B, B + B
  Funksionet e matjes: Largësia, perimetri, sipërfaqja,
  vëllimi
  Shkalla gri e imazhit: 256 nivele
  Frekuenca e sondave: 3.5 MHz
  Gama e skanimit: Vargu konveks 60°~150°
  Kapaciteti i memories: > 8 GB
  Kapaciteti i baterisë: 3000mAH, 7.4V
  Konsumi i energjisë: 7 W
  Pesha (përfshirë sondën): 854 g
  Madhësia e përgjithshme: 240*117*40 mm
  Pjesë standarde:
  Makina kryesore
  Sonda: (Mund të zgjidhet nga klientët, një njësi me një sondë)
  Sonda konvekse 3,5 MHz / Sonda konvekse rektale 4,0 MHz / 6,5 MHz
  sonda lineare rektale
  Bateria 18650/3000 mAh, 4 copë
  Ngarkuesin e baterisë
  kabllo USB
  Rrip mbajtës
  Një shishe xhel 250 ml
  Një udhëzim operimi
  Vida/5


 • E mëparshme:
 • Tjetër:

 • Kompania O zhvilloi dhe prodhoi kateterë AI të derrit në 2002. Që atëherë, biznesi ynë ka hyrë në fushën e inteligjencës artificiale të derrit
  Duke marrë 'Ne i arrijmë nevojat tuaja' si parim të ndërmarrjes sonë, dhe 'Kosto më të ulët, cilësi më të lartë, më shumë inovacione' si ideologjinë tonë udhëzuese, kompania jonë ka hulumtuar dhe zhvilluar në mënyrë të pavarur produkte të mbarësimit artificial të derrit.

  4 微信图片_20201030092921 微信图片_20201030092324 微信图片_20201029135250 微信图片_20201029140653

  /produktet/koleksioni i spermës/ /produkte/analiza e spermes/ /produktet/përgatitja e spermës/ /produkte/paketim-sperme/ /produkte/sperma-ruajtje-transport/ /products/ai-instrument-consumable/ /produkte/instrument zbulues/