Doktor i bishtit të gazit

Përshkrim i shkurtër:

Ky instrument i përmirësuar përdoret për ngjitjen e bishtave të derrave dhe qengjave të porsalindur.


 • Njësia: pc
 • Copë për paketim: 1
 • Paketimi:kuti
 • Shuma copa
  • Cicëroj
  • YouTube
  • linkedin
  • facebook

  Detajet e produktit

  Dosja e kompanisë

  Shfaqja e produktit

  Etiketat e produktit

  Shkarkimi i skedarëve

  •Thika e nxehtë do të heqë bishtin dhe do të djegë plagën në të njëjtën kohë, duke reduktuar në mënyrë dramatike incidencën e infeksionit
  •Mungesa e një kablloje elektrike e bën veçanërisht të lehtë për t'u përdorur
  •Bërë fort dhe ende i lehtë për t'u trajtuar
  •Pajisni me një shishe gazi


 • E mëparshme:
 • Tjetër:

 • Kompania O zhvilloi dhe prodhoi kateterë AI të derrit në 2002. Që atëherë, biznesi ynë ka hyrë në fushën e inteligjencës artificiale të derrit
  Duke marrë 'Ne i arrijmë nevojat tuaja' si parim të ndërmarrjes sonë, dhe 'Kosto më të ulët, cilësi më të lartë, më shumë inovacione' si ideologjinë tonë udhëzuese, kompania jonë ka hulumtuar dhe zhvilluar në mënyrë të pavarur produkte të mbarësimit artificial të derrit.

  4 微信图片_20201030092921 微信图片_20201030092324 微信图片_20201029135250 微信图片_20201029140653

  /produktet/koleksioni i spermës/ /produkte/analiza e spermes/ /produktet/përgatitja e spermës/ /produkte/paketim-sperme/ /produkte/sperma-ruajtje-transport/ /products/ai-instrument-consumable/ /produkte/instrument zbulues/